fbpx

Rosteme a hledáme zkušeného šéfa vozového parku, který se postará o všechna naše auta, kamiony, dodávky – dohromady přes 50 vozů.

Náplň práce:

  • Správa majetku, jeho zabezpečení a rentabilitu
  • Smlouvy, leasingy, škodné události
  • Nákupy a prodeje aut
  • Vedení týmu techniků, plánování výjezdů a koordinace kalendářů
  • Správa autoservisu a skladu náhradních dílů

Co od Vás očekáváme:

  • Střední školu s maturitou
  • Zkušenosti s řízením vozového parku větší flotily
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Zápal pro novou věc a chuť věci posouvat dále

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost se 100% realizovat, řídit si vlastní čas a seznam priorit.
  • Možnost vybudovat něco nového, spravovat vlastní projekt. Nápady máme 😉

Místo pracoviště:  Praha 10
Pracovní poměr: práce na plný úvazek / HPP
Nástup: ihned / dle dohody

>> MÁM ZÁJEM o pozici <<

  • Organizace práce svěřené flotily kamionů cca 10 vozidel.
  • Komunikace s řidiči, technikem, případný monitoring zákazníkům.
  • Každodenní operativa spojená s dispečinkem

  • znalost dopravního prostředí, praxe v dopravní společnosti
  • Anglický / Německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • PC – MS Office
  • Profesionální vystupování, kominikační schopnosti
  • Spolehlivost, empatie, flexibilita
  • řidičský průkaz C+E výhodou

  • Práci na plný úvazek s nástupem možným ihned
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příjemní pracovní prostředí v Praze 10, Průmyslová ulice
  • Flexibilní pracovní náplň
  • Práci v malém týmu a v mladém kolektivu
  • Možnost profesního růstu v souladu s růstem společnosti
  • Adekvátní ohodnocení
  • Benefity: telefon, notebook, stravenkový paušál, 4 týdny dovolené, firemní akce, parkování zdarma, multisport karta, tankovací karta, individuální vzdělávání (AJ, koučink)
  • Hrubá mzda 45 000 – 55 000 Kč

Z důvodu nárůstu objemu, přibíráme do již zaběhnutého projektu o třech vozidlech nového kolegu pro pravidelné opakující se trasy.

Hledáme: zodpovědného řidiče VKD, na kamionovou soupravu (tahač + návěs)

 Nabízíme: pravidelnou práci s pevným denním odjezdem a příjezdem na depo Praha 9, zázemí rostoucí společnosti, mzda vyplácená pravidelně na Váš účet, staří vozidel je maximálně 4 roky. Vozový park tvoří tahače MAN, IVECO a VOLVO, návěsy KRONE a KOGEL, všechna auta mají mýto na fakturu, pravidelný servis v autorizovaném servisu (tahač i návěs). Přátelský kolektiv, společné posezení u dobrého jídla a pití 1 x za 3 měsíce (pokud situace umožní).

Požadujeme: samostatnost, kladný vztah k technice i zaměstnání, Řidičský průkaz sk. C+E, trestní bezúhonnost, praxe minimálně 1 rok, platnou zdravotní prohlídku + psychologické vyšetření a odpovídající zdravotní stav, profesní způsobilost, karta řidiče (el. Tachograf), pojištění hmotné odpovědnosti pro výkon povolání řidiče, v případě zajistíme, ADR průkaz výhodou

Čeká vás: Pravidelné trasy z Prahy 9 do Teplic, Karlových Varů, Liberce, Plzně či Brna a zpět. Paletovka, převozy mezi sklady a doručení koncovým zákazníkům. Denně doma.

Mzda:  38 000 – 44 000 CZK
Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Z důvodu NOVÉHO projektu přijmeme jednoho řidiče.

Práce pondělí až pátek. Víkendy a svátky jste doma.Vozidlo VOLVO MAN.

Místo pracoviště: Praha, Nupaky, Stránčice a okolí

Popis práce:
– Jízdy v rámci ČR. Trasy do Liberce, Teplic, Plzně, Brna a zpět.
– Nakládky, nejčastěji ze zadu, či z boku
– Zboží přeprava paletového zboží v plachtovém navěsu.
– Odpovědnost za vozidlo, starost o svěřený majetek.
– Aktivní kontrola nakládaného zboží, řádné a bezpečné rozložení nákladů a zajištění pro přepravu

– pracovní doba PO 5:00 – PÁ 20:00 otevřeně práce je nepravidelná, všichni víme, že se někdy skončí dříve nebo i déle avšak toto je průměr, který je nejčastější.
– Jezdíme pravidelně se opakujíc trasy stále do kola.

Nabízíme:
– stálé a dlouhodobé zaměstnání, celoroční práce
– práce v malém kolektivu do 20ti kolegů
– mzda vyplácená pravidelně na Váš účet
– staří vozidel je maximálně 4 roky
– Vozový park tvoří tvozidla MAN, IVECO, VOLVO, DAF
– všechna auta mají mýto na fakturu
– pravidelný servis v autorizovaném servisu
– Plat 38000 – 44000 CZK
– Společné posezení u dobrého jídla a pití 1x za 3 měsíce – pokud nám to aktuální situace dovolují.
– technik společnosti na telefonu

Podmínky pro přijetí:
– Řidičský průkaz sk. C+E
– trestní bezúhonost
– praxe vítána, alespoň 1 rok
– platnou zdravotní prohlídku + psychologické vyšetření a odpovídající zdravotní stav
– profesní způsobilost
– karta řidiče el. tachograf
– pojištění hmotné odpovědnosti pro výkon povolání řidiče, v případě zajistíme
– ADR výhodou

Nástup dle dohody

Z důvodu NOVÉHO projektu přijmeme jednoho řidiče na mezinárodní trasy.

Práce neděle/pondělí až pátek případně sobotní dojezd. Víkendy jste doma.Vozidlo VOLVO FH 500, kabina XXL.

– Jízdy nejčastěji do Maďarska a zpět, Německa a zpět
– Můžete se podívat i do Belgie, Rakouska, Slovinska, či nově Dánska, Norska, když je zájem a chuť změny.
– Zboží přeprava paletového zboží v plachtovém navěsu MEGA
– pracovní doba NE 22:00-PÁ 18:00 pokud odjezd PO ráno, může být návrat SO dopoledne. Avšak jak víme všichni někdy se skončí dříve nebo i déle avšak toto je průměr, který je nejčastější.
– Je reálně, že se v týdnu dostanete domu.

Nabízíme:
– Plat 42000 – 48000 CZK

Nástup dle dohody na vozidlo VOLVO FH 500, kabina XXL

JSME DIPLO TRANSPORT & LOGISTICS – DIPLOMATÉ K VAŠIM SLUŽBÁM

Ať jsme své profesní dráhy začínali ve skladu u okénka, nebo za volantem kamionu  uvědomili jsme si, jak obrovský vliv mají vztahy mezi lidmi na výsledek práce. Vyrovnaný zaměstnanec odvádí preciznější práci, klidný řidič dojede dál. Výsledkem je spokojený zákazník, což bude vždy naším cílem.

Michal Bubeník & David Vladyka

Průmyslová 566/5
108 00 Praha 10-Malešice

NON STOP linka:
+420 734 200 986

Máte zájem o pozici?
info@diplo.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společnosti během náboru.

Translate »