fbpx

JSME DIPLO TRANSPORT & LOGISTICS – DIPLOMATÉ K VAŠIM SLUŽBÁM

 

I když jsme mladá firma, nejsme žádní nováčci! Zabýváme se silniční nákladní dopravou a spedicí. Služby postavíme na klíč tak, abychom vždy plně vyhověli Vašim potřebám a požadavkům. Naším cílem je spokojený zákazník, který se nemusí zabývat starostmi spojenými s naším oborem.

Ať jsme své profesní dráhy začínali ve skladu u okénka, nebo za volantem kamionu  uvědomili jsme si, jak obrovský vliv mají vztahy mezi lidmi na výsledek práce. Vyrovnaný zaměstnanec odvádí preciznější práci, klidný řidič dojede dál. Výsledkem je spokojený zákazník, což bude vždy naším cílem.

Zde v Diplu takoví jsme – vyrovnaní, klidní a hlavně vždy profesionální. Své úkoly plníme svědomitě a precizně s důrazem na kvalitní výsledek.

 

Michal Bubeník & David Vladyka

CO NABÍZÍME

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT

Profesionální zákaznická podpora

Dispečink či zákaznická podpora ochotně poradí a vymyslí řešení vhodné právě pro Vás. Díky znalosti trhu nacházíme synergie vedoucí k eliminaci rizik a efektivnímu využití nabízených služeb.

Moderní vozový park

Naše přepravní kapacity vždy přizpůsobíme Vašim potřebám. Nastavením správného vozidla, docílíme maximálního vytížení a minimálních prodělků.

Ekologická odpovědnost

Zapojením moderních technologií a postupů redukujeme nejen dopad na životní prostředí, ale i konečné finanční náklady spojené s naší činností.

NAŠE SLUŽBY

CO NABÍZÍME?

Zažijte s námi dopravu bez starostí.

Translate »